12. 4. 2015

Vitajte!

Vitajte na blogu o živote na  Gymnáziu Martina Hattalu v Trstenej.

Myšlienka vytvorenia takéhoto blogu pretrvávala už dlhšiu dobu. Teraz sa v rámci realizácie projektu "Moderné vzdelávacie centrá" financovaného z Európskeho sociálneho fondu vytvoril priestor pre realizáciu tejto aktivity.

Cieľom je poskytnúť priestor pre otvorenú, neanonymnú a kultúrnu diskusiu o všetkom, čo sa na gymnáziu deje. Nebránime sa kritickým ani pochvalným názorom. Môžete sa vyjadrovať prostredníctvom vlastných príspevkov, ale tiež prostredníctvom komentárov príspevkov iných autorov.

Podmienkou pre uverejňovanie Vašich príspevkov je Vaša registrácia na našom blogu. Chceme zabrániť anonymnému uverejňovaniu názorov. Naopak, chceme Vás všetkých vyzvať a motivovať k tomu, aby ste sa za svoje názory nebáli postaviť a podpísať. Kritizovať, očierňovať a urážať na anonymných fórach dokáže každý. Náš blog má ambíciu vyprovokovať kultúrnu, otvorenú a v prípade potreby aj kritickú diskusiu, kde budú účastníci vystupovať pod svojím menom, prípadne "nickom", ale budú správcom blogu známy.

Vyzývame všetkých - študentov - hlavne z vyšších ročníkov, učiteľov a zamestnancov školy, rodičov, absolventov, ale aj verejnosť. Všetci, ktorí máte záujem o publikovanie na školskom blogu - požiadajte o členstvo na blogu a staňte sa účastníkmi pripravovanej diskusie.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.